Hamileyken

Kullanım Koşulları

Hamileyken.com’u ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Hamileyken.com mobil cihazlar için optimize edilmiş sürüm dahil, çevrimiçi hizmetlere erişerek veya bunları kullanarak, bu Kullanım Koşullarına bağlı kalmayı kabul edersiniz. Lütfen Hamileyken.com’ kullanmadan önce bu Kullanım Koşullarını dikkatlice okuyun.

Kullanıcı, Hamileyken.com’ kullanarak, bu Kullanım Koşullarını yasal olarak kabul edebileceğini ve reşit olduğunu veya bunun için ebeveynlerinin veya vasilerinin onayını aldığını beyan eder. Bu Kullanım Koşullarını kabul etmiyorsanız, lütfen Portal’ı kullanmayın.

Portalın tüm içeriği münhasıran bilgi ve eğlence amaçlıdır. Hiçbir durumda veya herhangi bir mazeret altında, bir görüş veya tıbbi tavsiye, sağlık, güvenlik, yasal veya mali tavsiye teşkil etmez.

PORTALDA VERİLEN BİLGİLER, DOĞRULUĞU VE KALİTEYİ SAKLAMA ÇALIŞMASINA RAĞMEN GÜNCEL OLMAYABİLİR. KENDİNİZ VEYA ÜÇÜNCÜ ŞAHISLAR İÇİN KLİNİK TAVSİYE YA DA TEDAVİ PLANI İHTİYACINIZ OLDUĞUNDA, HASTANELERDE, SAĞLIK ÜNİTELERİNDE YA DA ÖZEL KLİNİKLERDE UYGUN BİR DOKTORA GÖRÜNMELİSİNİZ.

Yukarıdan, Hamileyken.com’un burada yer alan bilgilerle ilgili olarak herhangi bir Kullanıcı veya Üçüncü Tarafın maruz kaldığı doğrudan veya dolaylı hiçbir kayıp veya zarardan sorumlu olmadığı anlaşılmaktadır. Portal’da ele alınan temalarla ilgili tüm şüpheler, sorular veya açıklamalar, her bir uzmanlık alanından sağlık profesyonelleri ile usulüne uygun olarak açıklığa kavuşturulmalı ve Portal’da verilen bilgiler hiçbir zaman tedavi için bir gösterge veya öneri oluşturmaz.

Davranış kuralları

Kullanıcı Hamileyken.com’a eriştiğinde veya kullandığında uyulması gereken davranış kuralları şunlardır:

  • Yazılı olarak yetki verdiğiniz durumlar dışında,
  • Yazılı olarak yetki verdiğiniz durumlar dışında,
  • Yazılı olarak yetki verdiğiniz durumlar dışında, otomatik yazılım araçları aracılığıyla veya manuel olarak bir veritabanına bilgi toplamayın. Bu, örneğin diğer Portal Kullanıcıları hakkındaki bilgileri, makaleleri, incelemeleri, yayınları, hizmetler ve promosyonlar hakkındaki bilgileri içerir.
  • Portal’a erişmek veya bağlı herhangi hesap sistemine veya bilgisayara yetkisiz erişim sağlamak için otomatik araçlar kullanmayın.
  • İçeriğin kopyalarını yazılı izin olmadan kullanma, yayma ve aktarma yapmayın.

İçerik ve Telif Hakkı

Hamileyken.com reklam şirketleri tarafından sağlanan içerik haricinde veya başka nitelikteki üçüncü şahıslar tarafından, yayınlanan tüm makale ve içeriklerin telif hakkına sahiptir.

Reklamı yapılan ve yayınlanan içerik, hizmet veya ürünlerin üçüncü kişilerin sorumluluğunda olduğu durumlarda, Portal, telif hakkı ve ilgili haklara ilişkin kurallara uygunluk da dahil olmak üzere doğruluk, kalite, güvenlik, yasallık veya kanunilikten sorumlu değildir. Aynı şekilde Portal, bağlantı kurduğu üçüncü şahıs web sitelerinde, portallarda, bloglarda yer alan hiçbir bilgiden sorumlu değildir.

Hamileyken.com’da yayınlanan içerikler, münhasır kullanımına özel olarak yazılır, hazırlanır ve revize edilir. Kullanıcı herhangi bir materyali değiştiremez, kopyalayamaz, çoğaltamaz, yeniden yayınlayamaz, indiremez, tercüme edemez, satamaz, türev çalışmalar oluşturamaz, herhangi bir şekilde veya herhangi bir yolla (e-posta veya diğer elektronik araçlar dahil) dağıtamaz.

Yazı içeriği tüm hakları saklıdır ve izinsiz olarak kullanılamaz.